9 Eylül 2009 Çarşamba

HOTEL ROOM! B.D.Y. S.X!

Forget about your boyfriend and meet me at the hotel room,
you can bring your girlfriends Metin Rengiand meet me at the hotel room.
We at the hotel, motel, holiday inn.

&

Don't need candles or cake just need your body to make good
Birthday sex
Birthday sex
It's the best day of the year, girl
Birthday sex
Birthday sex

Ya acaba mevzu ten rengi mi :)) bronz olunca insan daha mı bir sexist oluyo.. orotik mi kaçıyo insanın içine.. şarkı sözlerinde bu seviş ortam :)) dinlemeden anlayamazsınız:))

Konuya ten renginden girdim sebebi de şöyle bu sabah "Dünya'dan Haberler"de bir Hintlinin aynı anda 14 kadınla evli olduğunu & onları çok güzel idare ettiğini öğrenmiş olmam:)) 14 kadınla sevgili değil adam EVLİ! Abiyi tebrik eden Issız Yurdum erkeklerinin haykır kıyamet alkışlarını & çığlıklarını duyar gibiyim!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * ** ** ** * * * * * * * * ** * * * ** * * * * **

Muhteşem sabah şekeri şarkılardan sonra blog içi başlık kullanarak iki kelime daha etmek niyetindeyim;

"EĞER GERÇEKTEN OLACAKSA"

Hapishanelerimiz dolmuş taşmış bu sebeple suçlular Savcılıktan çıkan karara göre 2 günde bir sırayla uyuyorlarmış. Sanırım bir "AF" yoldaymış. Bu sebeple ismi lazım değil "sevgili cinayeti" nin zanlısının teslimi için belli tarihlerden bahsedilmesi net olarak da bu afla ilgiliymiş. Sayın kafakoparanus af çıkmasına yakın teslim edilerek az ceza alacakmış! Ya doğruysa??

Sigara içme yasağıyla ilgili de ülkemizde yeni bir uygulama başlatılıp mekanında sigara içilebilmesi için ek bir VERGİye tabi tutulacak işletme & işletmeciler bedelini ödeyip müşterilerine gönüllerince sigara içirtebileceklermiş. Sadece böyle bir vergi kazancı için dumansız ortamlar yaratılmış olabilir mi?!

Yine sigara dumanıyla ilgili; İngiltere'de hava alanında sigara içilebilir belli noktalara yerleştirilmiş olan "duman temizleyici", bir nevi air cleaner fakat bir uçak motoru kadar kuvvetli bir şekilde dumanı çeken, aletlerin ithalatı yapılıp dumanlı ortamlar yaratılacakmış. Fakat detay şu ki ithalatı yapacak kişi & şirket belliymiş & başkasının bu işe girmesi kesinlikle engelleniyormuş. İthalatçı kimse de minik gemileri olan biriymiş! Ya gerçekse?

Krizin 2010'nun ikinci çeyreğinde biteceği, altının döviz karşısında inanılmaz yükselişi & altın yatırımcılarının kar etmesi, eğer kriz böyle devam ederse araç & ev benzeri vergilerin 3'e çıkartılacağı, bu kış herkesin soba yakacağı eğer gerçekse ne olur?!

Ps. Hakkında çok konuşulan bılog!Peaaaah!

2 yorum:

Tanya's dedi ki...

Peh..2010un işkinci yarısı evet.

Yapma ya minik gemilerin sahibi mi dedin..bu sigara yasağı bir kumpastı evet...evet..

Adsız dedi ki...

şimdi bu vergiyi ödeyip sigara içerecek olan mekanlarda, fiyatlarını x2 edeceği için benim açımdan bişi değişmeyecek çünkü ben oralarada o paraları vermeyerek evimde içeceeiim sigaramı ..oraları boş bırakarak protestoma devam ediorum:)tavşan dağa küsüoo ama dağın da haberi olmuo..